Sprcha Strend Pro Pool, solárna, rovná, 38L, s ventilom na nohy

159,96 s DPH / ks 133,30 € bez DPH / ks
Expedujeme do 3 až 5 dní
Obj. čislo:
2172155

Sprcha Strend Pro Pool, solárna, rovná, 38L, s ventilom na nohy

Záhradná solárna sprcha je konštruovaná ako jednodielne teleso, ktorého PP plášť slúži ako zásobník teplej vody a zároveň funguje ako slnečný kolektor. Prívodné vodovodné armatúry sú uložené vo vnútri telesa. Ovládacia páka, sprchová hlavica a držiak sprchovej hlavice, sú umiestnené mimo sprchovacieho telesa. V spodnej časti sa nachádza základňa, ktorá slúži na upevnenie sprchy. V zadnej spodnej časti je umiestnená napúšťacia armatúra. Normálnym javom je, že po uzavretí pákovej batérie zo sprchovacej hlavice ešte niekoľko sekúnd vyteká voda.

Záhradná solárna sprcha je určená na prevádzku v súkromných objektoch napr. na záhrade ako príslušenstvo k záhradným bazénom, alebo tenisovým kurtom. Slúži na individuálne sprchovanie osôb. Nie je určená pre použitie širokou verejnosťou alebo na komerčné použitie. 

Sprcha je vybavená extra kohútikom pre pohodlné umytie nôh.

Rozmery:
rozmer základne - 22x22 cm
výška - 2,05 m
objem nádrže - 38 l

Materiál: 
trubica - PVC
základňa - ALU.Výška: 205 cm
Hmotnosť (kg): 11
Výška: 205 cm
Hmotnosť (kg): 11
Výška: 205 cm
Hmotnosť (kg): 11

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.