Gél Sanytol, dezinfekčný, prací, na bielizeň, vôňa bielych kvetov, 1700 ml

18,06 s DPH / ks 15,05 € bez DPH / ks
Expedujeme do 3 až 5 dní
Obj. čislo:
312596

Gél Sanytol, dezinfekčný, prací, na bielizeň, vôňa bielych kvetov, 1700 ml

Používajte biocídy bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o výrobku.

Počas prania pri nízkych teplotách sa bielizeň vyperie, ale nie je vydezinfikovaná. Sanytol ničí pri všetkých teplotách baktérie, vírusy, plesne, zvyšky pracieho prášku a vodného kameňa a zanecháva úžasný pocit sviežosti. Určený na biele aj farebné textílie, neobsahuje chlór, ani zložky, ktoré by mohli narušiť vlákna či farbu textílie.

Odstraňuje 99,9%*
*Trojitý účinok: baktericídny podľa normy EN 1276 (5 min) proti Pseudomonas aeruginosa, Escherichia Coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae; fungicídny podľa normy EN 1650 (10 min) proti Candida Albicans, Aspergillus niger; virucídny podľa normy EN 14476 (10 min) proti Virus Influenza A H1N1. Baktericídna a fungicídna aktivita je preukázaná a kontrolovaná akreditovaným laboratóriom.

Druhy nebezpečnosti: 

H315 Dráždi kožu.
H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.
H412 Škodlivý pre vodné živočíchy, s dlhodobými účinkami.Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.